Bohaterowie z Kronik Mutantów #1 - Sean Patrick DrouganTworzenie postaci do Kronik Mutantów może stwarzać pewne problemy. Jest rozrośnięte i miejscami trudno się zorientować o co w nim chodzi. Jeszcze więcej problemów pojawia się gdy chcemy wyszukać profesje i opcje tworzenia postaci z dodatków.
Postanowiłem więc w miarę czasu i możliwości wrzucać gotowe postaci, z kartami i historiami. Gotowe do wydrukowania i grania.
Wszystkie postacie będę losował i dopasowywał historie do wylosowanych wydarzeń.
Korzystam z polskich edytowalnych kart postaci zoptymalizowanych pod wydruk. Przerobiłem karty angielskie na polskie, dla ułatwienia dla tych którzy kuleją z językami.

Na pierwszy ogień idzie Sean Patrick Drougan - komandos z Dzikich Róż, elitarnej formacji klanu Drougan. Dość tradycyjna postać, jeżeli chodzi o kroniki, z w miarę prostą historią i garścią zahaczek dla MG.
Zapraszam do lektury i gry.Komentarze

 1. Złożoność tej mechaniki jest jednym z powodów, dla których zrezygnowałem z Conana od Modiphiusa. Jeden mechaniczny potworek mi wystarczy, a wersja Conan BRP (by Smartfox) i tak zapewnia mi wszystko, co jest potrzebne.

  Tworzenie postaci rzeczywiście jest zbyt skomplikowane, jak niemal wszystko w tej mechanice, ale Jay Little najwyraźniej inaczej nie potrafi (po Star Wars tworzy same takie dziwne rzeczy). Myślę, że dobrze byś zrobił, gdybyś publikował tworzenie tej postaci krok po kroku, a na końcu artykułu wrzucał już zmontowaną historię i kartę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobry pomysł. Przygotuje rozpisany "przepis" na tworzenie postaci w Kronikach.
   Jak tylko bede miał na to nieco czasu
   Takie krok po kroku z przykładem. Może się komuś przyda.

   Usuń

Prześlij komentarz