Krakon 2011 - Dzień pierwszyKrakon 2011 - Z kamerą wśrod zwierząt. Bedac na Krakonie czuje sie czasem jak na safarii, tylko flinty brak choc czasem by sie przydała. MAngowców jak wszów. Czasem mam wrazenie ze lęgna sie jak robaki - z kurzu i brudu... A moze rozmnazaja sie przez mangowanie.

Hitem pierwszego dnia jak dla mnie był kolo z tekstem. "Znacie jakiegos hudraulika? Chcemy napełnić basen"

Dzis drugi etap GRAMY i system z zupełnie innego matrixa... Bohema? Brrr... Swoja droga sesja u Repka prima sort, choc takiego pecha do kosci to nie miałem od daaaawna. Ciekawy system - postapo o pędzących po pustyni szesnatokołowcach. Skrzyzowanie MadMaxa z Piratami z Karaibów na mechanice keepa. Z poczatku mialem problem gdzie ustawic granice pomiedzy realizmem a przygodowością. Ale było męsko i epicko. Choc postapo bez bezmyslnej i bezsensownej przemocy (człowiek człowiekowi człowiekiem) troszke było disnejowskie. Ale było pr0.

A 20 lat temu rozwiazano Układ Warszawski.

Komentarze

 1. Raportuj dalej. Miałem być ale nie dałem rady. A co do mangowców i innych cospaly'ów popieram - jak wszów na każdym konie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mangowców nie lubie,ale pewna część Mangówek ma swoje niepodważalne zalety

  OdpowiedzUsuń
 3. To trochę tak jak w latach 90tych z erpegowcami. Pojawiali się tacy na konwentach fantastycznych np. Polconie i też u niektórych nie było zachwytu.
  Historia się powtarza:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za miłe słowa o sesji. :) To zdecydowanie byli bardziej Piraci [konwencja], a mniej Postapo [estetyka]. IMO wyczułeś granicę bardzo dobrze i cieszę się, że dotarłeś do finału.

  Swoją drogą, szkoda, że odpadł Przemek [nie mógł przyjść], bo razem fajnie ciągnęliście tę sesję.

  Pozdrawiam! [repek z profilu Gramy!]

  OdpowiedzUsuń
 5. @Szept - coś w tym jest i nawet poziom wymieszania jest podobny. Z biegiem czasu czesc RPGowców sie ucywilizowala (część była cywilizowana od poczatku) moze i w tym przypadku bedzie dobrze. Działalność misyjna starego fandomu?

  @Repku - Bardzo fajno było. Zapomniałem o handoutach ktore były super, a karta postaci bedzie swietna pamiatka z konwenyu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz